Skip to content

SBBA en gemeente Almere verlengen cameraconvenant met twee jaar
De Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen Almere (SBBA) en de gemeente Almere hebben een vernieuwd cameraconvenant ondertekend. De samenwerking is gericht op cameratoezicht in de openbare ruimte op de Almeerse bedrijventerreinen. Deze verlenging van twee jaar bouwt voort op op een samenwerking die inmiddels ruim een decennium beslaat en elke 2 jaar wordt geëvalueerd en geactualiseerd.

Burgemeester Hein van der Loo: “Met het voortzetten van deze publiek-private samenwerking tussen gemeente en de SBBA blijven we samenwerken aan schoon, heel en veilig op de bedrijventerreinen in Almere”.

Nico Roozen (voorzitter SBBA) “Het vernieuwde camera-convenant bevestigt de duurzame en professionele samenwerking tussen de publieke en private sector in Almere. De dienstverlening, welke wordt gefinancierd door en voor de Almeerse ondernemers, maakt het mogelijk om de veiligheid op de bedrijventerreinen verder te versterken en te moderniseren.”

SBBA beschikt over een volledig gecertificeerd systeem voor cameratoezicht op deze locaties. De stichting voldoet aan alle eisen op het gebied van toezicht, dataveiligheid, data-opslag en toepassing van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG). Hiermee blijft de kwaliteit, betrouwbaarheid en zorgvuldige omgang met gegevens voor alle betrokken partijen geborgd.

Over SBBA
De Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen Almere werkt al jarenlang samen met ondernemers, veiligheidsdiensten, politie, openbaar ministerie en de gemeente Almere aan het verbeteren van de veiligheid op de bedrijventerreinen in Almere. Dit gebeurt onder andere via collectieve beveiligingsmaatregelen, cameratoezicht middels 80 cameraposities op strategische punten op de bedrijventerreinen, gerichte collectieve surveillance en alarmopvolging. Daarnaast is SBBA initiërend partner in Stichting Parkmanagement Poldervlak. De uitvoerende partner van SBBA is Schipper Security.

Download persbericht als pdf.

Email
LinkedIn
Facebook